Beyaz, Koyu ve Kahverengi Zeminlerinizi Dekore Etmek

ahşap zemin kaplama

Ahşap zeminler, her odada şıklık ve sıcaklık hissi sağlayabilir. Masif ahşap döşeme, evinizi bitirmenin sağlam ve uzun ömürlü bir yolu olmakla kalmaz, aynı zamanda iç dekorunuza ilham vermenin de harika bir yoludur. Ahşap zeminlerinizin rengi ve stili, bütün bir odanın havasını planlamak için mükemmel bir başlangıç noktası oluşturur.

Beyaz Ahşap Parke ile Dekorasyon

Masif ahşap döşeme, beyaz zeminler için harika bir temel oluşturan, aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü bir seçenektir çünkü diğer seçenekler kadar çizikler ve çizikler göstermez. Popüler bir trend, rustik mobilya ve deri ile yumuşak, antika veya çiftlik evi görünümü oluşturmak için başlangıç noktası olarak beyaz renkli masif ahşap kullanmaktır. Parlak renkli vurgular ve sade aydınlatmayla minimalist, modern bir tasarıma ilham vermek için pürüzsüz beyaz meşe bu yıl popüler.

Koyu veya Siyah Ahşap Döşeme ile Dekorasyon

Mühendislik ahşap döşeme, ekstra dayanıklılık için katmanlı doğal bir ahşaptır. Daha dramatik bir görünüm için açık, doğal bir renkten derin bir ceviz veya meşeye kadar çeşitli renklerde boyanabilir. Daha koyu renkli ön cilalı ahşap zeminler, beyaz duvarlar ve parlak aydınlatma ile iyi bir uyum sağlar - koyu zeminli bir odaya sade beyaz mobilyalar ekleyerek yakışıklı bir kontrast elde edebilirsiniz.

Kahverengi Ahşap Parke ile Dekorasyon

Her ikisi de iç tasarıma yepyeni bir boyut katan kahverengi geniş tahta döşeme veya önceden bitirilmiş geniş tahta döşeme tercih edebilirsiniz. Ahşabın doğal kahverengisi ile birlikte bir odaya çok daha büyük bir his veren çok doğal bir görünüm ve temiz çizgiler sunarlar. Geniş tahta döşeme ile dekorasyon için bir eğilim, büyük halılar yerine alan kilimlerini kullanmaktır.

Kahverengi çok yönlü bir renktir, bu nedenle onunla iyi bir şekilde eşleşecek birçok farklı renkli halı bulabilirsiniz. Bu şekilde kahverengi ahşabın güzelliğini vurgulayabilir ve farklı yaşam alanlarını tanımlayabilirsiniz. Alan halıları, dekorunuzu ve mobilyalarınızı tazelemek istediğinizde evinizin görünümünü değiştirmenizi de kolaylaştırır.