DLW Zemin Kaplama

dlw flooring

DLW Flooring GmbH, 130 yıldan uzun bir süredir dünya çapında bir satış ofisi ağı ile yüksek kaliteli ve yenilikçi zemin kaplamaları sunmaktadır. DLW zemin kaplamaları yüksek kalite tasarım standartları ile bilinir. Almanya'daki geliştirme ve üretim, birinci sınıf kaliteyi garanti eder. Almanya'daki modern fabrikalarda üretilen en yüksek kalitede döşeme ürünlerini garanti edebiliyoruz. Müşterilerimize derin bilgi, profesyonel hizmet ve kararlılıkla rehberlik ve destek veriyoruz. Mimarlar ve tasarımcılar ile birlikte ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz, böylece gelecekte de DLW'ye güvenebilirsiniz.

DLW, yenilikçi zemin kaplamaları ve olağanüstü hizmet anlamına gelmektedir. DLW zemin kaplama, tüm Avrupa'daki kendi müşteri hizmetleri merkezleriyle temsil edilmektedir. Döşeme çözümleri uzmanı Almanya'dan Dubai'ye kadar Dünya genelindeki satış ofisleri sunmaktadır. DLW Çok çeşitli heyecan verici yüksek kaliteli döşeme sistemleri ile elastik zemin kaplamasının en tanınmış üreticilerinden biri olarak, her ölçekteki yapı projeleri için güvenilir ortağınızdır.

DLW Zemin Kaplama Malzemeleri

dlw linolyum DLW Linoleum : Klasik döşeme zemin kaplamalarımızdaki doğal çözümdür: DLW Linolyum, neredeyse tamamen yenilenebilir hammaddelerden oluşmaktadır; bu, bu basit taban kaplamasını özellikle çevre dostu yapmaktadır. Çeşitli desenler ve hoş renkler DLW Linolyum'a her açıdan mükemmel uyum sağlayan cazip bir görünüm kazandırıyor. DLW Linolyum ile çağdaş ve sürdürülebilir zemin kaplamalarına güvenebilirsiniz. % 98 organik veya mineral bazlı hammaddelerden imal edilmiş, % 80 yenilenebilir: Keten yağı, doğal reçineler, ağaç ve mantar tozu, jüt. En önemli çevre sertifikalarının gereklerini yerine getirir. 100'den fazla çekici renk ve desen. Ünlü Tasarım Ödülleri kazandı. Antibakteriyel ve özellikle düşük bakım. Sağlık ve eğitim sektörlerinde idealdir.

dlw lüks linolyum DLW Lüks Linoleum : Zemin kaplamalarında bir yenilik: DLW Naturecore, en kaliteli linolyumun avantajlarını gerçek ahşap plakaların doğal görünümüyle birleştirir. Modern bir çatı tasarımı veya rustik kır evi tarzı olsun, cazip dekorlar her odada cazip bir atmosfer yaratmaktadır. Bu sert döşeme örtüsü, özellikle bakım gerektirmeyen ve çevreye duyarlı bir örnektir. Konforlu ve rahat olmasını sağlayan modern bir yaşam veya çalışma alanı için mükemmel bir seçimdir.

dlw vinil DLW Vinyl: Üstün hijyen, yüksek performanslı yüzeyler, genişletilmiş Mix & Match inşaat sistemi, yeni yapılar ve modern renkler. Bu zemin kaplaması son derece serttir ve  özel olarak ağır kullanılan alanlar için sağlık ya da sanayi tesisleri ya da dükkanlara mükemmel bir şekilde uygundur. Güçlü yüzey koruması ile fitalat içermeyen zemin kaplaması, temizlenmesi kolay ve hijyeniktir. Çok çeşitli güzel renkler ve çekici tasarımlar, kendi iç mekan tasarımınız için mükemmel bir kapsam sağlar.

dlw lvt parke DLW LVT: Özel tasarımlara sahip son derece sağlam ürünler arıyorsanız: DLW'nin LVT Scala koleksiyonu vinilin işlevselliğini doğal malzemelerin zarafeti ile birleştirir. Scala koleksiyonları rafine kabartma ile ahşap, taş ve metal dokuların sıra dışı yorumlarını içeren çok çeşitli tasarım ve formatlara sahiptir. Yenilikçi PURe yüzey teknolojisi sayesinde DLW Flooring, yepyeni standartlar belirliyor.

dlw türkiye DLW Fibrebonded: DLW Fibrebonded, esnek ofis konseptleri ve sıkı gereksinimlerin bulunduğu ticari binalar için idealdir,sağlamdır, ayak seslerini emer ve uzun ömürlüdür. Güçlü konsepti ile DLW Flooring, Strong'un 50. yıldönümünü kutlamak için son derece iyi düşünülmüş fibrebond bir koleksiyon yarattı, uyumlu bir renk yelpazesi ve ürün yelpazesiyle açıkça yapılandırıldı. Güçlü marka, denenmiş ve test edilmiş kaliteyi, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübeyi temsil eder. Tüm fibrebonded zemin kaplamaları Blue Angel çevre etiketine sahiptir.

dlw sport DLW Sports: Her sektörde etkileyici performans: DLW Sports, spor alanları ve spor salonları için linolyumdan yapılmış özel bir zemin kaplamasıdır. 4 milimetre kalınlığında kaplama kalınlığı son derece yüksek dayanıklılık ve uzun ömür sağlar. Çekici renkleri ve geniş bir tasarım yelpazesi, dahili bir kulüp logosu da dahil olmak üzere DLW Sports yaratıcı bir şekilde ön planda.

DLW Zemin Kaplama Fiyatları

DLW zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. DLW zemin kaplama m2 fiyatları almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0216 354 00 91 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.