Doğru Sertağaç Parlaklığını Seçtiniz mi?

ahşap zemin kaplama

Evinize ve ofisinize yeni parke zeminler döşemeye karar verdiğinizde, dikkate alınması gereken pek çok soru vardır. NC Dünya Flor olarak, müşterilerin evleri ve ofisleri için doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Seçtiğiniz parlaklık seviyesi, büyük parke zemin döşeme işleminin küçük ve önemsiz bir parçası gibi görünebilir, ancak yapmanız gereken bakım miktarı ve parke görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Sert ağacınız için bir parlaklık seviyesi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç soru.

Resmi bir yemek odasında veya başka bir zarif alanda zemini yeniden mi yapıyorsunuz?

Öyleyse, çok parlak bir kaplama düşünebilirsiniz. Bu tür kaplama, çok fazla ışığı yansıtır ve geleneksel yemek odaları ve diğer klasik mekanlar için harika olan resmi bir his yaratır.

Oda çok fazla yaya trafiği görecek ve sık sık süpürülmesi veya temizlenmesi gerekiyor mu?

Çocuklarınızın çok zaman geçireceği bir giriş yolunu veya oturma odasını yeniden döşüyorsanız, saten veya mat bir kaplama mükemmel bir seçenek olabilir. Bu düşük parlak yüzeyler, küçük kusurları ve kiri gizlemeye yardımcı olur, böylece zemininiz yoğun kullanımdan sonra bile güzel görünmeye devam eder.

Stil ve işlev arasında ödünler bulmayı seviyor musunuz?

Saten yüzeyler son yıllarda giderek daha popüler hale geliyor. Bu, büyük ölçüde saten yüzeylerin hem zarif hem de bakımı kolay olduğu gerçeğine teşekkür eder. Düşük parlaklık seviyesi aynı zamanda küçük çizikleri gizlemeye de yardımcı olur. Evlerinin güzel görünmesini sağlamak isteyen ev sahipleri için harika bir uzlaşmadır.