En Az Bakım Gerektiren 3 Döşeme Seçeneği

zemin kaplama ürünleri

Büyük alanlardaki ev sahiplerinin yoğun yaşamları olduğunu ve döşemeleri korumak için fazla zaman harcamak istemediklerini biliyoruz. Zeminlerinizi süpürmek ve bakımını yapmak, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmaya çalışırken endişelerinizin en azı olmalıdır. En düşük bakım gerektiren 3 döşeme seçeneğini seçtik, böylece bir daha yeni zemine ihtiyacınız olduğunda, size en az miktarda baş ağrısına neden olacakları seçebilirsiniz.

Mühendislik Parkeler

Gelecek onlarca yıl sürecek dayanıklı bir zemin stili arıyorsanız, özel olarak tasarlanan sert ağaçtan başka bir yere bakmayın. Ahşap ısı, nem ve ağırlık dahil ortalama basınçların üzerinde dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yüzey çok güçlü olduğu için, daha yumuşak bir ahşap zeminde yaşayabileceğiniz zamanla aynı miktarda çizik veya çentik oluşturmayacaksınız, yani zeminlerinizi yenilemek için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, yoğun yapı, nem veya soğuktan eğilmeyecek veya küçülmeyecekleri anlamına gelir ve sıcak evinizdeki çeşitli alanlar için mükemmeldir. Düzenli bakım kolaydır - süpürün ve haftada bir paspaslayıp kurulayın!

Seramik Karo Döşeme

Seramik karo döşeme, beton döşeme ile aynı az bakım gerektiren avantajların birçoğunu sağlar. Seramik karo zeminler sert ve dayanıklıdır, bu nedenle çizilmeyecektir ve suya da dayanıklıdır, böylece kolayca temizlenebilir ve mutfak ve banyolar için mükemmeldir. Seramik çok leke tutmaz, bu nedenle dökülmelerde endişelenmenize gerek yoktur ve seramik karo, piyasadaki en çok yönlü zemin kaplama seçeneklerinden biri olduğundan, tarzınıza uyan bir seramik karo döşeme bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lüks Vinil Karo

Lüks vinil karo veya LVT, karonun görünümü ve mukavemeti ile vinilin maliyet etkinliğini bir araya getiren bir vinil döşeme şeklidir. Vinil döşemelerin bakımı kolaydır ve özel bir bakım veya onarım gerektirmez. Bu, süpürgeyi çöpe atmanızı sağlayacak başka bir zemin kaplamasıdır, çünkü vinil döşemenin yeni gibi görünmesini sağlamak için düzenli süpürme yeterli olacaktır. Vinil suya ve lekeye karşı dayanıklıdır, bu nedenle dökülmelerin daha yaygın olabileceği odalarda kullanmaktan çekinmeyin.