Forbo Heterojen Vinil

forno heterojen vinil

Forbo heterojen vinil zemin kaplaması; ahşap, beton, metal ve taş dokusundaki keşfedilmeyi bekleyen yumuşak, zarif görünümü modern şekilde bu rulo koleksiyon ile sunar. Ayrıca dayanım olarak oldukça iyi referanslara sahip olduğu gibi, desen olarak çok farklı alternatiflerin bulunduğu serilerden oluşur.
Üst düzey yüzey koruması sayesinde bakımı oldukça kolaydır. Böylelikle servis süresi boyunca doğacak cilalama ve sprey ile yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
Kısacası kompakt heterojen vinil zemin kaplamalarımız ile aradığınız sağlamlık, ses indirgeme ve aşınma tabakası gibi bir çok teknik çözümü tek bir ürün ile bulabileceğiniz çözümler sunar.

Eternal Kompakt Heterojen Vinil Zemin Kaplaması : Eternal Kompakt Heterojen Vinil serisi dayanım olarak oldukça iyi referanslara sahip olduğu gibi, desen olarak çok farklı alternatiflerin bulunduğu güçlü bir koleksiyondur. Forbo Eternal vinil zeminler, doğal ahşap, taş, tekstil ve renk tasarımlarının gelişmiş bir yelpazesini zeminlerinize taşır. Eternal, çeşitli segmentlerdeki tüm genel amaçlı ihtiyaçları karşılayan, yüksek teknolojiye sahip, heterojen kompakt vinil çözümüdüir. % 50'ye kadar geri dönüştürülmüş içerik içeren ve% 100 ftalat içermeyen en son teknoloji ile üretilmiştir.

Sarlon Sparkling Akustik Vinil : Sonunda, sınırsız renk! Sarlon Sparkling geniş tasarım olanakları sağlayan hem yumuşak hemde parlak renk tonlarına sahip. Bu eşsiz akustik vinil kaplaması antibakteriyel ve güvenilir kaymazlık özellikleri sayesinde geliştirilmiş hijyen sunuyor.

Sure Step Çok Katmanlı Pvc Zemin Kaplaması : Sure Step; 0,70 mm kalınlığındaki dolgu malzemesi içermeyen kompakt bir yapıda renkli aşınma tabakasına sahip PVC zemin kaplamasıdır. 2 metre eninde ve Grup T aşınma sınıfında olan Sure Step koleksiyonu EN 433 gereksinimlerini eksiksiz karşılar. 0,02 mm kalıcı batma direnci ve R10 kayma direncine sahiptir . Ayrıca maksimum statik ve dinamik yük dayanımı 40 kg/cm2 olan özel malzeme yapısına sahip. %100 yeşil enerji kullanılarak geliştirilen koleksiyon cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabilite gösteriyor. 

Eternal Original : Eternal Original Serisi trafiği yüksek ofis ve mağazalar, sağlık ve eğitim kurumları için dayanıklı bir vinil çözümdür. Estetik görünümü fonksiyonellik ile buluşturan bu seri ahşap ve beton yüzey görünümlü seçenekleri ile fark yaratıyor. 

Sarlon Complete Step : Forbo Sarlon Complete Step akustik vinil zemin kaplaması merdiven basamaklarında uygulanan 17 dB ses indirgemesine sahiptir. 

Sarlon Tech 15 dB : Akustik zeminler; binalarda ses azaltım ihtiyacı olan temel öğedir. Forbo Flooring olarak; 30 yılın üzerindeki deneyimiyle akustik zemin konusunda uzman olup tüm uygulamalar için sınıfının en iyisini sunabileceğimiz özel endüstriyel bilgiye sahibiz. Bireylerin uyku bozkuluğu , stres, baş ağrısı, hafıza kaybı, sinirlilik ve öğrenme güçlüğü gibi yaşadıkları tüm sorunların ana kaynağını çok iyi biliyoruz ve ses kirliliğinin minimum seviyeye düşürülmesi için sürekli çalışıyoruz. Darbe sesi ve katlar arasındaki ses geçişini azaltarak sağladığı akustik performansa 15dB vinil zemin kaplamalarımız ile keşfetmeye hazır olun!