Tarkett Ahşap Zemin Kaplamaları

tarkett ahşap zemin kaplama

Doğal güzelliği, kalitesi ve karakteristik duruşu ile lamine parke, evler, üst sınıf mağazalar, oteller ve restaurantlar için en ideal seçim. Tarkett, ATELIER lamine koleksiyonu ile, meşe ağacından seçkin ambiyanslar yaratmak üzere zanaatkarlık ve kaliteyi buluşturdu.

 ELEGANCE : Elegance serisi, lamine parkede 4.00 mm aşınma tabakasına sahip en üst segment ürünümüzdür. 280 mm x 2520 mm ebatlarındaki malzemenin desenleri tamamen doğadan esinlenerek "canlılık ve sakinlik" temalarını öne çıkartmaktadır. Hafif fırça efektleri ve ahşabın yapısını öne çıkartan bazı lekeler ile tasarımlar derinleştirilmiştir. Exclusive bir görünüm ve yüksek dayanım için birebir. Elegance serisi ticari mekanlara uygun olması için Proteco Hardwax oil koruması ile güçlendirilmiştir.

 HERİTAGE : 3.50 mm aşınma tabakası ve ekstra rustik meşe desenleriyle, Heritage. Doğanın elinden oluşmuş, doğal "kusur"ların kattığı rustik bir hava ile oluşan muhteşem görünümler. Desenler yoğun fırça darbesi efektleri ve lekelerin haricinde el yapımı maksi derzler ile bezenmiştir. Doğal çatlaklar ve kusurlar neme maruz kaldığında reaksiyona geçebilir. Bu da desen tasarımında göz önüne alınan bir unsurdur.

 VİNTAGE : 3.5 mm aşınma tabakasına sahip 14 mm exclusive meşe deseninden plank, Vintage. En güzel şekilde leke efekti verilmiş ve fırçalanmış olan Vintage serisinin uzun kenarlarında mini derzler yer alır. Yüzeye uygulanan mekanik etkiler sayesinde eskitilmiş imajı verilir. Aynı anda hem eski hem de yeni!

 PRESTİGE : Güneş, rüzgar, su ve zamanın ahşap üzerindeki doğal etkisini parkeye taşıdık. derin ve dairesel antik fırça deseni Proteco Hardwax Oil yüzey koruması ile güçlendirilmiştir. Tek plank, dört tarafı mini derzli.

 NOBLE : Sepet örgü desenli klasik tasarımla sahip Noble, özel fırçalama tekniği ile modern bir görünüme kavuştu. Hardwax-oil üst yüzey sistemi, modern görünümü tamamlıyor. Sepet örgü deseni, 50'li yıllara ait gibi görünen, fırça izi, cila görünümü olamayan ilham verici bir desen!

 PURE : Pure; kalite, geleneksel dokular ve kalıcılık için hazırlanmış bir koleksiyon. Doğanın sunduğu otantik izler, Pure koleksiyonu içindeki her şeritte, asla trend dışı kalmayacak dokunuşlarla işlenmiş ve zeminde kendine has bir karakter oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

 SHADE : Shade, ahşabın sıcaklığını şık, ince ve zarif renklerle birleştiren, keyifli ve rahat mekanlar için tasarlandı. Renk geçişlerinin, odanın genel ambiansını nasıl değiştirebileceğini ve iç dekorasyonun genel hatlarıyla ne kadar uyumlu olabileceğini keşfedin!

 PLAY : Play serisi ile, Tarkett tasarımcıları ürün karakteri ve renklerinde yaratıcılığı yakaladı. Sonuç, kendini ifade edebilen ve sıra dışı bir zemin tasarımı oldu. Lamine üzerinde etkili ve heyecan verici detaylar, tonlar ve desen yapıları eklenerek görsel zenginlik elde edildi.

 VİVA : İnce ahşap üst kaplama, gerçek ağaç etkisini yaratırken yüksek yoğunluklu lif levha orta tabaka ekstra güç sağlar. Plank tasarımların tümünün her kenarında mini derzler vardır. Dayanıklı, kullanımı kolay ve çiziklere karşı dayanıklı Viva serisi diğer ürünlere kıyasla çok daha hafif ve ince olduğundan montajı oldukça kolaydır. Sonuç olarak Viva, kapı veya pervazlarsın altını kesmeye gerek kalmadan mevcut zeminin üzerine döşenebilir.