Tarkett Akustik Homojen Vinil Zemin Kaplamaları

Günümüzde iyi bir iç ortam, akustik rahatlığı ve yürüme rahatlığını kapsar. iQ Granit Acoustic, ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. Ayak rahatlığını arttırarak ve ses iletimini büyük ölçüde azaltarak, bu ürünü okul koridorları, huzurevleri ve gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık hizmeti alanları için mükemmel seçim haline getirir.

Zemin kaplama malzemesi, ses iletimini azaltacak köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. Bu iç tabaka elektriklenmeyi de emerek insanların eklemlerindeki ve sırtlarındaki baskıyı azaltır. iQ Granit Acoustic, iQ ailesinin bir parçasıdır ve Granit serisinden 12 rengi mevcuttur. Aşınma dayanıklılığı, düşük bakım ve yaşam döngü maliyetleri açısından iQ Granit ile aynı büyük avantajları sunmaktadır. Mimarlar ve tasarımcılar akustik açıdan zahmetli alanların performanslarından ödün vermeden uyum sağladığı çözümler yaratabilir.

tarkett pvc zemin kaplaması iQ GRANİT ACOUSTİC : Son kullanıcıların ortak şikayetlerinden biri, bitişiklerindeki binalardan gelen gürültü kirliliğidir. Ses rahatlığının daha iyi olması, sıkça dile getirilen bir gerekliliktir. Kötü zemin kaplama koşulları kişilerin bedeninde baskı oluşmasına da neden olabilir. Günümüzde iyi bir iç ortam, ses rahatlığını ve yürüme rahatlığını kapsar. Tarkett iQ Granit Acoustic, ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. Ayak rahatlığını arttırarak ve ses iletimini büyük ölçüde azaltarak, bu ürünü okul koridorları, huzurevleri ve gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık hizmeti alanları için mükemmel seçim haline getirir. Zemin kaplama malzemesi, ses iletimini azaltacak köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. Bu iç tabaka elektriklenmeyi de emerek insanların eklemlerindeki ve sırtlarındaki baskıyı azaltır. iQ Granit Acoustic, iQ Granit ailesinin bir parçasıdır ve Granit serisinden 12 rengi mevcuttur. Aşınma dayanıklılığı, düşük bakım ve yaşam döngü maliyetleri açısından iQ Granit ile aynı büyük avantajları sunmaktadır. Mimarlar ve tasarımcılar akustik açıdan zahmetli alanların performanslarından ödün vermeden uyum sağladığı çözümler yaratabilir.

tarkett pvc zemin kaplaması iQ OPTİMA ACOUSTİC : Son kullanıcıların ortak şikayetlerinden biri, bitişiklerindeki binalardan gelen gürültü kirliliğidir. Ses rahatlığının daha iyi olması, sıkça dile getirilen bir gerekliliktir. Kötü zemin kaplama koşulları vücutta baskı oluşmasına da neden olabilir. Günümüzde iyi bir iç ortam, ses rahatlığını ve yürüme rahatlığını kapsar. iQ Optima Acoustic, ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. Ayak rahatlığını arttırması ve ses iletimini 16dB oranında azaltması, bu ürünü okul koridorları, huzurevleri ve gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık hizmeti alanları için mükemmel seçim haline getirir. Zemin kaplama malzemesi, ses iletimini azaltacak köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. Bu iç tabaka elektriklenmeyi de emerek insanların eklemlerindeki ve sırtlarındaki baskıyı azaltır. iQ Optima Acoustic, iQ Granit ailesinin bir parçasıdır ve Optima serisinden 12 rengi mevcuttur. Aşınma dayanıklılığı, düşük bakım ve yaşam döngü maliyetleri açısından iQ Optima ile aynı önemli avantajları sunmaktadır. Mimarlara ve tasarımcılara akustik açıdan zahmetli alanların, performanslarından ödün vermeyen çözümler yaratabilir.

tarkett pvc zemin kaplaması PRİMO ACOUSTİC : Premium serisi, bir hastane veya okul projenizin zeminini tek bir koleksiyondan çözmenize olanak sağlar: akustik (Acoustic), yarı iletken (SD) veya kaymaz (Safe.T) zemin kaplamaları.