Tarkett Akustik Vinil Zemin Kaplamaları

Akustiğin ve aşınma dayanıklılığının eşit öneme sahip olduğu yerlerde, yoğun trafik koleksiyonu benzersiz etkiye sahip ses azaltma özelliklerini ve sağlam bir yapıyı bir araya getirir. Sağlık, yaşlı bakımı, eğitim ve ofisler gibi ticari uygulamalar için idealdir. Koleksiyon ayrıca ayak rahatlığı ve piyasadaki en geniş renk ve desen yelpazesini sunar.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX EXCELLENCE 65 : Excellence koleksiyonu, son tasarım trendlerinden esinlenilerek, sizlere sonsuz yaratıcılık sağlayacak 117 renk ve ahşap desenini bir araya getirir. Okul, huzur evi ve ofis gibi yoğun yaya sirkülasyonunun olduğu ticari alanlarda olağanüstü konfor ve yüksek dayanıklılık çözümleri sunar. Tarkett'den yüksek yürüme konforu ve şok emme değeri için akustik heterojen vinil zemin kaplaması.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX ESSENTİAL 50 : 44 renkte düz ve ahşap deseni sayesinde mükemmel mekanlar yaratın. Ftalat içermeyen üretim teknolojisi ve VOC emisyon değeri. Avrupa Standartlarının 100 kat altı olan 10µg/m3'ün bile altında 20dB ses emme (akustik) değeri. 0.11 mm kalıcı batma değeriyle uzun süre dayanıklılık. Açık tonlarda dizayn edilen mekanlar için uygun.12 renk karo ebadında mevcut.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX STAİRS : Essential 50, Excellence 65-80 ve Evolution serileriyle uyumlu toplam 17 renge sahip. Mükemmel kontrast yakalamak için mükemmel renk alternatifleri. Döşemede %30 zaman tasarrufu sağlayacak serbest döşenebilir ebatlar 5 renkte mevcut. Köpük tabanı sayesinde yürüme konforu ve akustiklik sağlar.1 mm aşınma tabakasıyla temizlik&bakım kolaylaşırken, aşınma direnci artar.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX EVOLUTİON : Tarkett üst sınıf akustik heterojen pvc zemin kaplama serisini yükseltilmiş performans, tasarım ve kullanım kolaylığı için geliştirdi. Tapiflex Evolution, Salt&Pepper, Spaghetti veya Draft gibi modern desenler sunarken, Sand, Spice ve Candy gibi popüler desenlere de yer veriyor. Binanın tasarımsal bütünlüğünü tamamlamak için, bütün desenler hem kompakt hem de akustik versiyonlarıyla mevcuttur. Ayrıca, desenler arasındaki ortak renkler sayesinde tasarımlarınız daha da uyumlu olacak. Yeni projeleriniz veya yenileme çalışmalarınız için diğer Tarkett pvc zemin serilerinden Tapiflex Excellence 65, iQ Optima, Micra Premium ve yeni ıslak hacim zemin sistemleri ile Protect Wall duvar kaplamaları ile uyumlu renklerde sınırsız tasarım seçenekleri sunuluyor. Ve projenizin kusursuz tamamlanması için tanecikli, yeni çok renkli kaynak kordonları sayesinde ek yerleri belli olmayan mükemmel bir görünüm elde edeceksiniz. Acczent Evolution daha hızlı ve kolay döşeme yapılmasını sağlayan serideki her renge uygun, kullanıma hazır süpürgelik ve iç köşe (talep üzerine) gibi eşsiz aksesuar çeşitlerine sahiptir. Evolution koleksiyonu için birebir renk uyumlu süpürgelik seçenekleri ve genleşme derzleri (talep üzerine) mevcuttur. Dayanıklılığı sayesinde, Tapiflex Evolution çok yoğun trafik alanlarına sahip özellikle sağlık ve eğitim kurumları için idealdir. Özel yapısı ile, Tapiflex Evolution 17 desibel yüksek ses eme özelliğinin yanısıra sedye gibi ağır ve tekerlekli araçların kullanımına uygundur. Böylece hastane çalışanlarının çalışma koşullarını kolaylaştırmaya katkıda bulunur. Tapiflex Evolution’da bulunan TopClean XP-PUR takviyeli yüzey koruması sürekli uygulanacak temizlik prosedürleriyle birleşince size mükemmel bir hijyeni garanti eder. Daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanları için uçucu organic bileşik (VOC) değeri ölçülebilir düzeyin (10 µg/m3’den daha az) altındadır.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX TİLES 50 : 12 renk paleti. Ftalat içermeyen üretim teknolojisi ve Avrupa Standartlarından 100 kat daha düşük VOC emisyon değeri (10µg/m3) Akustik performansı: 19dB. 0.10 mm kalıcı batma değeriyle piyasadaki en iyi değer.

tarkett pvc yer döşemesi fiyatları TAPİFLEX TİLES 65 : 10 renk. Ftalat içermeyen üretim teknolojisi ve Avrupa Standartlarından 100 kat daha düşük VOC emisyonu (10µg/m3). Akustik performansı :19dB. 0.10 mm değeriyle piyasadaki en iyi kalıcı batma direnci.