Tarkett Heterojen Vinil Zemin Kaplamaları

Piyasadaki en geniş renk ve desen yelpazesine sahip Tarkett kompakt heterojen vinil zemin kaplamaları, sağlık, eğitim, mağazacılık, konaklama ve turizm gibi ticari uygulamalar için yaratıcı çözümler sunar. Kaliteli hammaddeler ve yenilikçi yüzey korumaları uzun ömürlü performans ve görünüm, kolay bakım ve mükemmel yaşam döngü maliyetleri sağlar.

tarkett aspen ACCZENT EXCELLENCE 80 : Son trendlerden esinlenilerek tasarlanan Acczent Excellence 80 serisi, desen paletinde olan 117 ile sonsuz renk ve ahşap deseni kombinasyonu sağlar. Özellikle okul, hastane ve ofislerde kullanıma uygun olup, sunduğu yürüme konforu ve aşınma dayanımı ile öne çıkar. Acczent Excellence 80: geliştirilmiş kalıcı batma direncinin kompakt versiyonudur.

tarkett aspen ACCZENT UNİK : Özellikle alt zeminde nem problemleri görülen tadilat işleri için, Acczent Unik serbest döşenebilir çözümler hızlı bir döşeme imkanı sunacaktır.

tarkett aspen METEOR 70 : Tarkett, tasarım, performans ve konfordan ödün vermeyen, pratik ve maliyet etkin zemin çözüm olan Meteor'u sunar! Yepyeni bir tasarım olan Meteor 70, ticari mekanlardan yarı ticari mekanlara kadar, tüm tasarım ve konfor ihtiyaçlarına cevap verir. Yaşlı bakım alanları için ideal bir çözüm olan Meteor, 26 renk seçeneği, hijyen performansı, su geçirmez ürün yapısı ve uygun rulo ebatları ile «evdeymiş gibi» hissettiren mekanlar yaratmanıza yardımcı olur.

tarkett aspen RUBY 70 : Acczent Excellence 70 Ruby, hastaneler ve okullar gibi insan trafiğinin yoğun olduğu ticari alanlar için geliştirilmiş kompakt, heterojen bir vinil zemin kaplamasıdır. TopClean™ PUR yüzey işlemi ile güçlendirilmiş 0,7 mm'lik saf PVC aşınma tabakası çukurlaşma ve aşınmaya, sürtünmeye, çiziklere ve lekelere karşı mükemmel dayanıklılık kazandırır. Tarkett'e özgü kabartılı yüzey dokusu Ruby'ye, kayma ve düşme riskini azaltmak için R10 kayma direnci sağlar. Sağlık ve eğitim tesislerinin en uygun hijyen ile sağlıklı iç mekan ortamları sunmaları gerekir. Acczent Excellence 70 serisi daha güvenli, temiz ve hijyenik iç mekanlar için mikro organizmaların gelişimini engelleyecek şekilde bakteriyostatik ve fungustatik Sanitized® işlemi uygulanarak üretilmiştir (ISO 22196 / 2007 ye göre bakterilerin %99,99’unu yok eder). Bunun yanı sıra Acczent Excellence 70'in VOC emisyonları, mevcut Avrupa standartlarının 10 kat altında olan 100 μg/m3 ile zemin kaplamaları sektöründeki en düşüklerden biridir. Doğadan esinlenen koleksiyon, uyumlu veya zıt efektler için sonsuz renk ve desen kombinasyonuna olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Nötr gri ve bejlerin sadeliğinden canlı ve dinamik renklerin dinçleştiren zıtlığına kadar çok çeşitli ve modası geçmeyen mineral tasarımlar paleti. Geleneksel veya modern iç mekanlar için yumuşak açık tonlardan daha koyu tonlara kadar çok çeşitli, otantik ahşap görünümü ve hissi veren gerçekçi ahşap tasarımlar. TopClean™ PUR yüzey koruma işlemi yatırımınızın daha hızlı kazanç getirmesi için temizlik ve bakım masraflarını azaltır. Acczent Excellence 70 kullanım ömrü boyunca cila gerektirmez; su, enerji ve kimyasal deterjan kullanımını önemli ölçüde azaltarak çevreyi olumlu yönde etkiler.

tarkett aspen RUBY 70 ACOUSTİC : Eğitim, yaşlı bakımı ve sağlık yapıları için ideal bir çözüm olan Ruby Acoustick, 19 dB değerinde akustik performans ve 12 popüler renk seçeneği sunar. Yürüme konforu ile birlikte, uygulandığı mekanların yaşam kalitesini arttırır.

tarkett aspen ACCZENT EXCELLENCE 70 PLANET : Tarkett, tasarım, performans ve konfordan ödün vermeyen, pratik ve maliyet etkin zemin çözüm olan Meteor'u sunar! Yepyeni bir tasarım olan Meteor 70, ticari mekanlardan yarı ticari mekanlara kadar, tüm tasarım ve konfor ihtiyaçlarına cevap verir. Yaşlı bakım alanları için ideal bir çözüm olan Meteor, 26 renk seçeneği, hijyen performansı, su geçirmez ürün yapısı ve uygun rulo ebatları ile «evdeymiş gibi» hissettiren mekanlar yaratmanıza yardımcı olur.

tarkett aspen ACCZENT EXCELLENCE 70 SİLVER : 0.70mm saf PVC aşınma tabakası sayesinde çizikler, lekeler, ayakkabı izleri ve aşınmaya karşı mükemmel direnç sağlar. 10dB akustik ses emme değeriyle kullanıcılarına sıcacık bir yürüme konforu sunar. Bu koleksiyon benzersiz "gümüş" çipli dekorları ile çağdaş mineral desenlerden oluşur.

tarkett aspen ACCZENT EXCELLENCE 70 TOPAZ : Acczent Excellence 70 Topaz, fiyat-performans avantajı sunan, kalıcı batmaya ve aşınmalara karşı dirençli bir kompakt heterojen vinil zemin kaplamasıdır. Geniş renk paletindeki ahşap ve çipli desenler ile eğitim, sağlık, mağazacılık gibi yoğun yaya trafiği olan alanlar ve evler için uygundur. Yüzeyinde bulunan TOPCLEAN koruması ile malzeme cila gerektirmez ve temizlik kolaylığı sağlar.

tarkett aspen METEOR 55 : Tarkett rekabetçi fiyatı ve yüksek performansıyla fark yaratan Meteor serisini sunar. 26 popüler rengin yanı sıra ahşap desenlerden oluşan seri, 0.55 mm aşınma tabakası ile yarı ticari alanlar ve evler için mükemmel çözüm. Konut ve özellikle yaşlı bakım yapıları için ideal olan Meteor, hijyenik, suya karşı dayanıklı yapısı ve 13 dB akustik performansı ile göz doldurarak mükemmel bir yürüme konforu sunuyor, kullanıldığı alanlarda evde hissettiren tasarımlar yaratılmasına yardımcı oluyor.

tarkett aspen ACCZENT EVOLUTİON : Daha hızlı döşeme ve mükemmel görünüm Acczent Evolution daha hızlı ve kolay döşeme yapılmasını sağlayan serideki her renge uygun, kullanıma hazır süpürgelik ve iç köşe (talep üzerine) gibi eşsiz aksesuar çeşitlerine sahiptir.
Evolution koleksiyonu için birebir renk uyumlu süpürgelik seçenekleri ve genleşme derzleri (talep üzerine) mevcuttur. Acczent Evolution’da bulunan TopClean XP-PUR takviyeli yüzey koruması, sürekli uygulanacak temizlik prosedürleriyle birleşince size mükemmel bir hijyeni garanti eder.Daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanları için uçucu organik bileşik (VOC) değeri ölçülebilir düzeyin (10 µg/m3’den daha az) altındadır.

tarkett aspen ACCZENT CLASSİC 40 : Klasik ahşap, modern ve dinamik tasarımlar ve yumuşak nötr desenlerden oluşan, 4m, 3m ve 2m genişliğindeki seçenekleriylei, Acczent Classic 40, konut ve yarı ticari mekanlar (sınıf 23 ve 32) için uygundur. 13dB akustik performansı ve 0.40 mm aşınma tabakası, iyi bir kalıcı batma direnci ve yürüme konforu sağlar.