Tarkett İç Mekan Spor Alanları Zemin Kaplamaları

Her spor alanı için en iyi zemin çözümü !

Tarkett Sports spor zemin kaplama çözümleri tüm dünyada sayısız spor salonunda ve spor tesisinde kullanılmaktadır. Güvenlik, konfor, performans ve estetik ihtiyaçlarını dengeleyerek, her bireyi günlük spor aktiviteleri konusunda desteklemektir. Tarkett Sports, spor tesisi yöneticilerinden sporculara kadar her seviyeye özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spor zemin kaplama sektöründe her çeşit zemin çözümünü (vinil, linolyum, ahşap ve kombine sistemler) sağlayabilecek tek üreticiyiz. Döşeme, bakım ve ömür boyu performans seviyesini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize projelerine ilişkin en iyi çözümü belirlemeleri için yön gösteririz.

 Omnisports Compact : Spor yapılan alanı çevreleyen dış bölümlerde desen ve görüntü bütünlüğünü sağlamak için kullanılan 2,0 mm kalınlığında vinil zemin malzemesidir. Diğer Omniports ürünlerle aynı renk, doku ve desenlere sahiptir.

 Omnisports Speed : 3,45 mm kalınlığında vinil zemin kaplamasıdır. EN 14904 standardına uymak için, Omnisports Compact bir Lumaflex Duo altyapısı ile birlikte kullanılmalıdır.

 Omnisports Training : 5,0 mm kalınlığında vinil zemin kaplamasıdır. EN 14904 standardına uymak için, Omnisports Training bir Lumaflex Duo altyapısı ile birlikte kullanılmalıdır.

 Omnisports Reference : 6,5 mm kalınlığında, yüksek darbe emme özelliği, ayak desteği ve iyi oyun performansı sağlayan, noktasal esnekliğine sahip vinil spor zemin kaplamasıdır.

 Omnisports Excel : 8,3 mm kalınlığında, topun geri sekmesi ve ayak kontrolü için güçlü yüzey etkileşimi ile daha yüksek şok emme özelliğini bir araya getiren, noktasal esnekliğine sahip vinil spor zemin kaplamasıdır.

 Reflex M Evolution : Tüm uygulamalar için klasik ahşap sistemi. Reflex M Evolution, döşemesi kolay spor zemin kaplamalarına iyi bir alternatif oluşturmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerle basit yapıyı bir araya getiren Reflex M Evolution, tüm uygulamalar için iyi şok emme özelliği sağlar.

 Multiflex M : Çok yönlü çözüm. Multiflex M, amatörlerden profesyonellere kadar dünyanın her yanından sporcuların beklediği tüm özellikleri bir araya getirir.

 Proflex M : En iyi performans. Proflex M, üstün şok emme özelliğinin yanı sıra tutarlı top sekmesi sağlayacak bir spor zemin sistemidir. Bu sistem, profesyonel seviye için idealdir. Proflex M, sık tekrarlanan antremanlarda sıkça görülen sakatlanma riskini azaltmak için mükemmel çözümdür.

 Sportable : Spor Zeminlerinde takılıp sökülebilen modüler çözüm. Aynı sahada farklı sporları veya sosyal etkinlikleri organize etmek gerektiği zamanda, kolaylıkla takılıp sökülebilen Sportable spor zemin sistemi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sistem bölgesel elastikliğe sahiptir ve yüksek beklentileri karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

 Lumaflex Duo Omnisports : Lumaflex Omnisports, benzersiz kombine (noktasal ve bölgesel) elastiklik sağlayan yüksek performanslı bir spor zemin sistemi çözümüdür. Lumaflex Omnisports, noktasal elastikliğine sahip bir PVC zemin kaplamasına, bölgesel elastikliğe sahip ahşap alt sistem ekleyerek, sporcunun her iki özellikten de en iyi şekilde faydalanmasını sağlar.

 Lumaflex Duo Linosport : Lumaflex Linosport, linolyumun sağlamlığını Lumaflex alt sistemin güvenliği ve performansı ile bir arada sunar. Bu benzersiz kombinasyon, hem spor aktiviteleri hem de sosyal etkinlikler için ilave zemin korumasına ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

 Protectiles : Spor sahanızı sosyal etkinlikler için hazırlar. Spor zeminlerinizi korumak için tasarlanmış özel bir karo halı olan Protectiles, etkili bir portatif zemin koruma sistemidir. Portatif yapısı sayesinde, karolar kolayca ve hızla döşenebilir ve sökülebilir.

 Touchdown : Spor sahanızı özel etkinlikler için hazırlar. PVC zemin malzemesinden üretilmiş Touchdown koruma sistemi, zeminlerinizi sandalye gibi hafif ağırlıklardan ve yaya trafiğinden korumak için üretilmiştir. Touchdown şantiye çalışmaları sırasında da zemini korumak için döşenebilir. Bu ürün aşınmaya ve yıpranmaya karşı son derece dayanıklıdır.

MASA TENİSİ VE BADMİNTON ÇÖZÜMLERİ

Çok sayıda spor için kullanılan spor tesislerinde, oyunculara her spor için gereken belirli zeminlerle hizmet sunmak her zaman kolay değildir. Ayrıca ortak bir zeminde çok fazla oyun çizgisinin bir arada olması, oyuncuların konforunu ve konsantrasyonunu etkiler. Tarkett Sports'un bu durumu düşünerek ürettiği badminton ve masa tenisi çözümleri, kulüpler ve tesis yöneticileri için hayatı kolaylaştırmaktadır. Spor zemin kaplamaları bulunmayan bir mekanda veya belirli saha çizgileri çizilmemiş bir spor salonunda gerçekleşen müsabakalar için, bu taşınabilir çözümler yenilikçi bir çözüm getirmektedir.