Tarkett Islak Hacim Zemin ve Duvar Kaplamaları

Tarkett’in ıslak hacim çözümleri, zemin ve duvar kaplamaları ile gider, eşik şeritleri, ek yerleri dahil geniş bir aksesuar yelpazesini bir araya getirir. Sıcak kaynak ile uygulanan ürünler, sağlık, yaşlı bakımı, eğitim, spor merkezleri ve konut gibi birçok kullanım için dayanıklı, uzun ömürlü ve su geçirmez zemin uygulamaları sağlar.

 GRANİT MULTİSAFE : Birçok kişisinin her gün uzun vakit geçirdiği ticari mekanlarda güvenlik her zaman önde gelir. Mutfak, banyo gibi ıslak hacimlerde, güvenlik hem çalışan personel hem de ziyaretçiler için büyük önem taşır. Islak alanlar için özel bir kaplama olan Granit Multisafe, en iyi zemin güvenliği için tasarlanmıştır. Granit Multisafe hijyeniktir ve kolay temizlenir. Yalnızca çıplak ayakla girilen alanlar için tavsiye edilmektedir. Granit Multisafe vinil duvar kaplama malzemesi Auqarelle Wall HFS ile renk uyumuna sahiptir. Ayrıca Tapiflex & Acczent Evolution heterojen zemin kaplamasıyla ve ProtectWALL vinil duvar kaplamasıyla tasarımsal harmoni içindedir. Granit Multisafe döşendikten sonra zeminde mükemmel bir görünüm kazanmak için çok renkli kaynak kordonlarına sahiptir, ek yerlerini görmeden zemini yekpare olarak algılayacaksınız.

 iQ OPTİMA 1.5 MM : IQ Optima 1.5 mm, Tarkett iQ zemin kaplamalarından biridir; ticari uygulamalarda kullanılan yüksek kaliteli, az bakım gerektiren, homojen yapılı vinil zemin kaplamasıdır. Seri, çok sayıda seçenek sunan 10 renkten oluşur; aynı zamanda duvar kaplaması olarak idealdir, daha az ek yeri için yatay veya dikey olarak döşenebilir.

 SAFETRED AQUA : Safetred Aqua’nın aşındırıcı olmayan yüzeyi, çıplak ayakla girilen alanlarda, özellikle duşlarda ilave rahatlık sağlar. Benzersiz yapısı, ürünü son derece esnek hale getirir; çıkıntılar, giderler ve eğimlere döşemek için mükemmeldir. Aquarelle Wall HFS koleksiyonunu tamamlar, her iç mekana uyan 12 renk seçeneği mevcuttur.

 OPTİMA MULTİSAFE : Birçok kişisinin her gün uzun vakit geçirdiği ticari alanlarda güvenlik her zaman önemli bir konudur. Islak alanlarda, güvenlik hem personel hem de ziyaretçiler için büyük önem taşır. Islak alanlar için özel bir kaplama olan Optima Multisafe, daha iyi zemin güvenliği için tasarlanmıştır. Zeminin yapısı, sabun ve su yüzünden kaygan olduğunda bile ayakları iyice kavramasını sağlar. Yoğun, su geçirmez yüzeyi ve yeni şekilli pütürleri ile, Optima Multisafe hijyeniktir ve kolay temizlenir. Yalnızca çıplak ayakla girilen alanlar için tavsiye edilmektedir. Aquarelle Wall HFS ile renk uyumlu Optima Multisafe, ıslak alanlarda mükemmel su geçirmezlik sağlayan zemin kaplamasıdır. Görünmeyen mükemmel ek yerleri için Optima Multisafe çok renkli kaynak çubukları ile birlikte satılır.

 AQUARELLE WALL HFS : Islak alanlarda kullanım için kompakt, baskılı vinil duvar kaplaması Yangına dayanıklı Bs2. Sanitized® işlemi. Rulo halinde.Ticari ıslak uygulamalar için ideal su geçirmez döşeme. Benzersiz konsept: zeminler, duvarlar, kenarlar ve aksesuarlarla birlikte (Granit Multisafe, Optima Multisafe ve Granit Safe.T ile uyumlu). Yangına ekstra dayanıklı: Bs2 d0. Hijyenik ve bakımı kolay.