Tarkett Kaymaz Zemin Kaplamaları

Sanayi, mağazalar ve dükkanlar, taşımacılık gibi uygulamalar için ideal olan Tarkett kaymaz zemin kaplamaları, her alanda daha çok güvenlik için olağanüstü ıslak ve kuru kaydırmazlık ile yüksek performans sağlar. Modern tasarımlardan ve canlı renklerden oluşan bir yelpazeye sahip olan koleksiyon, geleneksel güvenli zemin kaplamalarından daha kolay temizlik ve bakım sunar. Safetred Spectrum, kaydırmazlık özelliklerini ve karoların rahatlığını piyasada ilk kez bir araya getirir.

 PRİMO SAFE.T : Premium serisi, projeniz içinde ihtiyaç duyacağınız bütün teknik gereklilikler için size renk uyumlu tek koleksiyonda çözüm sunar: akustik, yarı iletken ve kaymaz zemin kaplamaları.

 GRANİT SAFE.T : Kayma ve düşmelerden kaynaklanan yaralanma riskleri bazı alanlarda daha fazladır ve doğru zemin kaplaması bunların çoğunu önleyebilir. Granit Safe.T’nin benzersiz güvenlik özellikleri, R10 değerinde kayma direnci sağlar. Sağlık kurumlarında, okullarda, eğlence merkezlerinde ve benzer ticari alanlarda, güvenlik özelliklerinin daha gerekli olduğu her yerde kullanım için önerilmektedir. Granit Safe.T, kaydırmazlık özelliklerine sahip homojen bir zemin kaplamasıdır. Homojen yapısı azami sağlamlık ve dayanıklılık sağlayarak, ürüne üstün yaşam döngü maliyetleri kazandırır. Aynı zamanda Granit Safe.T’yi ıslak hacimler için de ideal kılar.

 SAFETRED ION LİNEN : Esnek, dokunmamış cam elyafı ile güçlendirilmiş olan vinil zemin kaplaması Safetred Ion, içeriğindeki partiküller ile kaymazlık ihtiyaçlarına cevap verir.

 SAFETRED ION LİNEN LOOSE LAY : Islak olmayan alanlar için cam elyaf ile güçlendirilmiş kaymaz vinil zemin kaplaması. Linen serisi, dokunmuş desen baskısına sahip dekoratif bir üründür. Özel taban yapısı ile renovasyon projeleri için avantaj sağlar, nemli veya düz olmayan zeminlerde başka bir ürün gerektirmeden güvenle kullanılabilir, maliyet etkin çözüm sağlar.

 SAFETRED ION LİNEN ACOUSTİC : Islak olmayan alanlar için cam elyaf ile güçlendirilmiş kaymaz vinil zemin kaplaması. Linen serisi, dokunmuş desen baskısına sahip dekoratif bir üründür ve hem kaymaya karşı dikkatli olunması gereken hem de akustik performans gerektiren alanlar için mükemmel bir çözümdür.

 SAFETRED ION CONTRAST : Islak olmayan alanlar için cam elyaf takviyeli mükemmel kaymaz vinil zemin malzemesi. Contrast serisi, dekoratif çipli desenlere sahiptir ve Protect-Wall duvar sistemleri ile mükemmel uyumludur.

 SAFETRED ION CONTRAST LOOSE LAY : Islak olmayan alanlarda kullanıma uygun Safetred Ion Contrast cam elyaf ile güçlendirilmiş kaymaz özelliğe sahip esnek vinil zemin malzemesidir. Contrast serisi dekoratif çipli bir tasarıma sahiptir. Özel taban yapısı ile nemli ve/veya pürüzsüz olmayan alt zeminler için maliyet etkin bir zemin çözümüdür.

 SAFETRED ION CONTRAST ACOUSTİC : Islak olmayan alanlarda kullanıma uygun Safetred Ion Contrast cam elyaf ile güçlendirilmiş kaymaz özelliğe sahip esnek vinil zemin malzemesidir. Contrast serisi dekoratif çipli bir tasarıma sahiptir. Kaymaya karşı dikkatli olunması gereken ve akustik konfor istenen mekanlar için mükemmel bir çözümdür. Safetred Ion Contrast Acoustic, alt şilte ve benzeri bir ek malzeme gerektirmeyen, maliyet etkin bir zemin çözümüdür.

 SAFETRED SPECTRUM : Safetred Spectrum, en önemli kriterleri kaydırmazlık, çekici tasarımlar ve bakım kolaylığı olan uygulamalar için ideal, yoğun trafiğe uygun zemin kaplamasıdır.
20 canlı rengi bulunan, tamamlayıcı renklerde çiplerle ve silisyum karbür taneciklerle geliştirilen Safetred Spectrum, mükemmel kaydırmazlığı sayesinde barlar, soyunma odaları ve atölyeler gibi alanlar için cazip bir tasarım çözümü sunar.

 SAFETRED UNİVERSAL : Safetred Universal, rampalar ve tekerlekli sandalye alanları gibi, zemin güvenliğinin öncelikli olduğu, yoğun trafiğe sahip uygulamalarda kullanım için sağlam ve uzun ömürlü, güvenli zemin kaplamasıdır. 16 canlı renk seçeneği her çeşit iç mekanın renk düzenini tamamlayacaktır.

 SAFETRED UNİVERSAL PLUS : Catering şirketi mutfakları, yiyecek hazırlama alanları ve atölyeler gibi daha yoğun ve zahmetli alanlar için Safetred Universal Plus daha yüksek kaydırmazlık düzeyi gerektirebilir. Yanıt, 9 popüler renge ve R11 değerinde kayma direncinin ek avantajlarına sahip Safetred Universal Plus.

 SAFETRED TRANSPORT : Yüksek kaydırmazlık düzeyi. Ürün ömrü boyunca devam eden kaydırmazlık. Gelişmiş yapışkanlık için özel taban. Zahmetli ortamlar için dayanıklı ve uzun ömürlü. Safety Clean XP PUR ile geliştirilmiş yüzey.