Tarkett Laminat Parke Zemin Kaplamaları

Dayanıklılık ve tasarım alternatifleri sunan laminat, konutlar, mağazalar ve konaklama yapıları için mükemmel bir zemin malzemesidir. Tarkett laminat serilerinde, ahşap ve taş desenlerini kendine özgün şekilde yorumlar. Tarkett laminat parkeler, artistik ve gerçek izlenimi veren dekor tabakası ile geniş tasarım alternetifi sunar, farklı kalınık ve genişlikte ürünler, etkileyici bir zemin oluşturmayı daha kolay hale getirir.

 LAMİNART 832 : Etkileyici ve grafik ağırlıklı tasarımlardan daha güçlü bir ev hissi yaratan eskitilmiş görünüme kadar geniş bir yelpaze sunan tasarımlar, ekstra geniş döşeme tahtası seçeneğiyle modayı yakından takip etmenizi sağlar. Sağlam ve dayanıklı olan bu kaplama, genel aşınma ve eskimenin yanı sıra çukur ve çiziklere karşı koruma istediğiniz her yer için en iyi seçimdir. İzler, lekelere karşı dayanıklı yüzeyden kolayca silinebilir ve her süpürmeden sonra zemin kaplamanız yeni gibi görünür. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip bu zemin kaplaması, evinizin en hareketli alanları için en iyi çözümdür.

 WOODSTOCK 832 : Şık gri tonlarının yanı sıra daha geleneksel bej ve bal tonlarını içeren geniş seçeneklerle hem modern hem de rahat mekanlara uygun bir meşe zemin kaplaması mutlaka vardır. Düz veya dokulu kaplamayla kabartmalı yüzey ve derzli kenarlar çok gerçekçi bir his yaratarak yalnızca ahşap gibi görünen değil aynı zamanda aynı dokuya sahip bir zemin kaplaması ortaya çıkarır. Woodstock 832 ayrıca genel eskime, aşınma, çukur ve çiziklere karşı koruma sağlayan dayanıklı ve sağlam modern yüzey kaplamasının tüm avantajlarını da sunar. İzler, lekelere karşı dayanıklı yüzeyden kolayca silinir ve her süpürmeden sonra zemin kaplamanız yeni gibi görünür. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip bu zemin kaplaması, evinizin en hareketli alanları için en iyi çözümdür.

 VİNTAGE 832 : Kabartma yüzey ve el ile kazıma efekti birleşerek bu zemin kaplamasına yıllarca kullanım sonucu her biri farklı bir şekilde yıpranmış el emeği döşeme tahraları hissini verir. Bu tarih ve prestij hissine Soundlogic huzur ve sessizlik ile katkıda bulunur. Vintage 832 ayrıca genel eskime, aşınma, çukur ve çiziklere karşı koruma sağlayan dayanıklı ve sağlam modern yüzey kaplamasının tüm avantajlarını da sunar. İzler, lekelere karşı dayanıklı yüzeyden kolayca silinir ve her süpürmeden sonra zemin kaplamanız yeni gibi görünür. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip bu zemin kaplaması, evinizin en hareketli alanları için en iyi çözümdür.

 LOFT 832 : İki döşeme tahtası ve bir yeni karo biçimiyle, büyük beton plaka görünümünden parlak metal dokunuşuna veya gri tonlarına kadar geniş bir tasarım seçenekleri sunar. Tercihiniz ister doğal bir stil, isterse renkli ve dinamik efektler olsun, Loft 832 genel eskime ve yıpranmanın yanı sıra çukurlara ve çiziklere karşı duracak sağlam ve dayanıklı alanlar için mükemmel bir çözümdür. İzler, lekelere karşı dayanıklı yüzeyden kolayca silinir ve her süpürmeden sonra zemin kaplamanız yeni gibi görünür. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip bu zemin kaplaması, evinizin en hareketli alanları için en iyi çözümdür.

 INFİNİTE 832 : Gizli ek yerleri ve uzunlamasına derzlerle tasarımlı döşeme tahtaları daha uzun görünür ve odanın bir ucundan diğer ucuna uzanır. Geleneksel meşe ağacından daha açık kereste tonlarına kadar uzanan tasarımlar, doğal görünüm etkisini güçlendirir. Infinite 832 serisinin doğal görünümü; genel eskime, aşınma, çukur ve çiziklere karşı koruma sağlayan dayanıklı ve sağlam modern yüzey kaplaması ile tamamlanır. İzler, lekelere karşı dayanıklı yüzeyden kolayca silinir ve her süpürmeden sonra zemin kaplamanız yeni gibi görünür. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip bu zemin kaplaması, evinizin en hareketli alanları için en iyi çözümdür.

 ESSENTİALS 832 : Yaşayan ahşap doku ile kaliteli üretim tekniğinin sonucu. Egzotik görünümlü kızıl ahşap, klasik meşe, doğal gölgeler, beyaz renk geçişleri, griden kızıla uzanan renk tonları ile tantastikl bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Dekorasyonun tüm olmazsa olmazları bu seride mevcut!

 LONG BOARDS 932 : Perspektif dekorasyonda ana kriterdir; ufkunuzu genişletin! Eski güzel çiftlik tarzı döşeme tahtaları moda geri dönüşe ilham oldu. Büyük boyutları dekorasyona doğal bir görünüm veriyor ve döşendiği odaya bir perspektif kazandırıyor. Vintage görünümlü geleneksel çam veya meşe… örneğin renove edilen bir tavan arası için mükemmel bir vintage görünümü sunabilir; hem modern bir görünüm katar hem de hacmi büyük gösterir.

 NORDİC SOUL 832 : Doğal malzemeler ve zen sadeliği Nordil Soul serisinin kilit özelliklerindendir. Dişbudak ve meşe, yeni doğal-gri tonlarla TTarkett tarafından yeniden yorumlandı.

 ESSENTİALS XXL 832 : Mükemmel tasarım, rekabetçi fiyat ile karşınızda. Meşenin geniş plank üzerine mükemmel uygulaması. Uyumlu profil ve süpürgelikler. Uygulama: 2Lock yüzer sistem, akustik alt şilte ayrıca sunulur.

 WELCOME 833 : Mağazacılık ve konaklama yapılarına özel geliştirilen seri. Güçlendirilmiş ürün yapısı ile, Welcome, dayanıklılık ile popüler tasarımı birlikte sunuyor.

 WELCOME 1233 : Mağazacılık ve konaklama yapılarına özel geliştirilen seri. Güçlendirilmiş ürün yapısı ile, Welcome, en güçlü dayanıklılık ile popüler tasarımı birlikte sunuyor. Welcome 1233 çok yoğun trafile maruz kalan mekanlar için ideal çözüm.