Tarkett Linoleum XF2 Zemin Kaplamaları

Canlı, dinamik ve heyecan verici, modern linolyum, asırlık üretim teknikleri ve en son xf teknolojisini kullanarak mevcut teknik özelliklere yenilerini eklemektedir. Yoğun trafiğe karşı dayanıklılık ile doğal kalitenin mükemmel birleşimi, eğitim ve sağlık sektörleri için idealdir. Kompakt ve akustik versiyonları bulunan linolyum, görünüm, işlev, maliyet ve sürdürülebilirlik gibi en zahmetli gereklilikleri karşılayabilir.

 VENETO XF² 2.0 MM : Mermer deseni, yumuşak veya vurgulu 20 farklı rengi ile Veneto xf ² 2.00 mm, tüm ticari sektörler için mükemmel bir linolyum zemin malzemesidir.

 VENETO XF² 2.5MM : Mermer deseni, yumuşak veya vurgulu 20 farklı rengi ile Veneto xf ² 2.5 mm, tüm ticari sektörler için mükemmel bir linolyum zemin malzemesidir.

 VENETO XF² 3.2MM : Mermer deseni, yumuşak veya vurgulu 20 farklı rengi ile Veneto xf ² 3.2 mm, tüm ticari sektörler için mükemmel bir linolyum zemin malzemesidir.

 ETRUSCO XF² 2.5MM : 14 derin ve göz alıcı renk alternatifi sunan linolyum zemin kaplaması. Güçlü zemin tasarımı etkileri elde etmek için derin renkleri, sade ve düz deseni sayesinde her tür başka desenle kolayca kombine edilebilir ya da tek başına kullanılabilir.

 STYLE EMME XF² 2.5MM : Style Emme, yeni Linoleum xf™ Style zemin koleksiyonunun bir parçasıdır. Doğal deseni sayesinde günümüzün modern dekorasyonlarını tamamlar. Soğuk ve sıcak gri tonlarının, bej-kahve gölgelerin, hiç eskimeyen siyah ve beyazın vurgulu parlak renklerle bir araya gelmesiyle oluşan basit ve şık renk yelpazesi sayesinde Style Emme, hiç modası geçmeyen bir seçenektir ve dekorasyon için yüksek doğal kalitenin yanı sıra modern bir çizgi sunar.

 STYLE ELLE XF² 2.5MM : Style Elle, yeni Linoleum xf™ Style zemin koleksiyonunun bir parçasıdır. Modern bir stilin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir doğal bir desene sahiptir. Soğuk ve sıcak gri tonlarının, bej-kahve gölgelerin, hiç eskimeyen siyah ve beyazın vurgulu parlak renklerle bir araya gelmesiyle oluşan basit, yönlü ve lineer bir desen sunar.

 VENETO SİLENCİO XF²™ - 18DB : Darbe sesi ve ortam gürültüsünü azaltmak, yürüme konforu ve rahatlığı artırmak için Tarkett Silencio xf2™, 18dB lik ses azaltması değeri ile bir akustik linolyum zemin kaplaması çözümü sunuyor. 2,5mm Linolyum ve 1,3mm önceden yapışmış köpük taban ile iki katmanlı bir yapıya sahip olan malzemenin toplam kalınlığı 3,8mm.

 ETRUSCO SİLENCİO XF²™ - 18DB : Darbe sesi ve ortam gürültüsünü azaltmak, yürüme konforu ve rahatlığı artırmak için Tarkett Silencio xf2™, 18dB lik ses azaltması değeri ile bir akustik linolyum zemin kaplaması çözümü sunuyor. 2,5mm Linolyum ve 1,3mm önceden yapışmış köpük taban ile iki katmanlı bir yapıya sahip olan malzemenin toplam kalınlığı 3,8mm.

 STYLE EMME SİLENCİO XF²™ - 18DB : Darbe sesi ve ortam gürültüsünü azaltmak, yürüme konforu ve rahatlığı artırmak için Tarkett Silencio xf2™, 18dB lik ses azaltması değeri ile bir akustik linolyum zemin kaplaması çözümü sunuyor. 2,5mm Linolyum ve 1,3mm önceden yapışmış köpük taban ile iki katmanlı bir yapıya sahip olan malzemenin toplam kalınlığı 3,8mm.

 STYLE ELLE SİLENCİO XF²™ - 18DB : Darbe sesi ve ortam gürültüsünü azaltmak, yürüme konforu ve rahatlığı artırmak için Tarkett Silencio xf2™, 18dB lik ses azaltması değeri ile bir akustik linolyum zemin kaplaması çözümü sunuyor. 2,5mm Linolyum ve 1,3mm önceden yapışmış köpük taban ile iki katmanlı bir yapıya sahip olan malzemenin toplam kalınlığı 3,8mm.

 VENETO SİCURO XF² R10 : Kaymaz özellikleri, xf² nin temizlik ve bakım kolaylığı ile birleştiren linolyum zemin kaplaması.