Tarkett Lüks Vinil Karo Zemin Kaplamaları

Tarkett Lüks Vinil Karoları, doğadan ve başlıca tasarım trendlerinden edinilmiş 90’ı aşkın desenden oluşan geniş bir yelpaze ile, mükemmel performans ve esnekliğin yanı sıra üstün tasarım görünümü sunar. Karolar ve şeritler halinde satılan koleksiyon, mağaza ve dükkanlar, konaklama, ofisler ve konut gibi ticari uygulamalar için idealdir.

 iD ESSENTİAL 30 : Tarkett'in yeni I.D. Essential 30 serisi karo ve şeritleri içeren kompakt heterojen vinil zemin kaplamasıdır ve Lüks Vinil Karolar (LVT) kategorisine dahildir. Bu klasik koleksiyon kişiliğinizi ve yaratıcılık becerilerinizi sıradan bir evi eşsiz konfora sahip bir alana dönüştürmek için kullanabileceğiniz en mükemmel yoldur. Essential 30, mağazalar, oteller veya huzur evleri gibi zemin kaplamasının etkin ancak zarif bir rol oynayacağı alanlar için idealdir. I.D. Essential Wood koleksiyonu parlak ve zarif görünümden sıcak ve egzotik görünüme kadar özgün ve ayrıcalıklı ahşap desenleri sunar. I.D. Essential Mineral koleksiyonu taşın doğal güzelliğini tüm ayrıntılarıyla yansıtan nefes kesici bir karo yelpazesi sunar. Temizlenmesi ve bakımı oldukça kolay olan I.D. Essential 30 güçlü ve koruyucu poliüretan yüzeyi (TopClean) sayesinde uzun süre mükemmel bir görüntü sağlar. Böylece zemin kaplamanızın yıllar geçse de ilk günkü gibi mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz.

 iD INSPİRATİON 40 : iD Inspiration 40, yönsüz tasarımı ve kalıcılığı ile hafif trafik yoğunluğuna sahip yaşlı bakım merkezleri, oteller, ofisler ve mağazalar gibi ticari alanlar için mükemmel bir çözüm sunuyor. Yaşayan mekanları kişiselleştirin, çünkü zemin yeni oyun alanınız!

 iD INSPİRATİON 55 : Mağazacılık, konaklama ve ofislerde tasarım, ziyaretçilerin mekan ile ilgili oluşturduğu ilk izlenim için belirleyicidir. iD Inspiration, sunduğu yeni renk ve formatlar sayesinde mükemmel marka kimliğini yansıtan zemin tasarımlarının elde edilmesine ve mekanların mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmasına yardımcı olur. iD Inspiration ile zemin yeni bir oyun alanına dönüşür!

 iD INSPİRATİON 70 : Mağazacılık, konaklama ve ofislerde tasarım, ziyaretçilerin mekan ile ilgili oluşturduğu ilk izlenim için belirleyicidir. iD Inspiration, sunduğu yeni renk ve formatlar sayesinde mükemmel marka kimliğini yansıtan zemin tasarımlarının elde edilmesine ve mekanların mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmasına yardımcı olur. iD Inspiration ile zemin yeni bir oyun alanına dönüşür!

 iD ESSENTİAL CLİCK : Minimum düzeyde alt zemin hazırlığı gerektiren ve mevcut zemin malzemesinin üstüne uygulanabilen iD Essential Click, iç mekanlar için ideal bir zemin çözümüdür. Tutkal gerektirmeden döşenir ve uygulama, tutkal gerektiren ürünlere göre %20 daha hızlı gerçekleşir. iD Essential Click ile, olası renovasyon projeleri daha kolay ve hızlı şekilde ilerler. iD Essential Click, uyumlu süpürgeliklerle birlikte sunulur ve zeminde doğru stilin yaratılmasını sağlar

 iD INSPİRATİON CLİCK : iD Inspiration Click, ahşap görünümlü 20 rafine desenden oluşmaktadır. Koleksiyonda bulunan 20 renk, doğal ahşap görünümü zemine yansıtacak şekilde tasarlandı. Siz de ahşabı klasik çizgilerin dışında düşünün, çünkü zemin yeni oyun alanınız!

 TILT : TILT- Tarkett’in yüzer sistem zemin kaplamalari, ticari ve endüstriyel kullanimlarda, yeni bina ve yenileme projeleri için mükemmel çözümler sunuyor. Kurulumu kolay, asiri dayanikli kilit sistemi ile desteklenmis, tutkal gerektirmeyen, zemin hazirlamak için harcanan eforu azaltan TILT, tutkal kullanimi gerektiren malzemelere göre %20 daha hizli kurulum, %10 daha iyi fiyat avantaji sagliyor. Kurulumdan hemen sonra kullanima hazir hale gelen mekan, yerlesim süresini kisaltiyor ve zaman kaybini engelliyor. Pratik uygulama için iki farkli ebat, desen ve 7 renk seçenegini tercih edebilirsiniz!

 iD INSPİRATİON LOOSE-LAY : iD Inspiration Loose-Lay diğer modüler vinil ürünlerden 3 kat daha hızlı kurulum özelliği ile, hızlı kurulum gerektiren mobila ve eşya bulunan mağaza, restoran gibi mekanlarda renovasyon projeleri için en ideal çözümdür. Mekanlardaki zemin renovasyonunun bir gecede tamamlanmasını sağlar. Hiçbir ön hazırlık gerektirmez, pürüzlü yüzeyleri absorbe eder, ve kendinden yapışkanlı tabanı sayesinde tutkal gerektirmez, böylelike malzeme ve işçilik bedellerini düşürür. Eşsiz bir kendinden yapışkanlı balıksırtı kaymaz taban yapısına sahiptir. Bu özel dokulu taban sayesinde ürün zemine mükemmel bir şekilde yapışarak mükemmel boyursal stabilite sağlar. Diğer kendinden yapışkanlı serbest döşenebilir ürünlerle karşılaştırıldığında, 3 kat daha kuvvetli yapıştırıcıya sahip olduğu görülür. iD Inspiration Loose-Lay, kalıcı bir zemin malzemesi olarak uzun yıllar güvenle kullanılabilir. İhtiyaç duyulduğunda çok kolay çıkarılabilir ve zarar görmüş bir şerit, diğer şeritlerin çıkarılmasına veya değiştirilmesine gerek olmadan kaldırılabilir, bu şekilde renovasyon projelerine hız ve maliyet avantajı sağlar. iD Inspiration Loose-lay 19 ahşap,3 taş olmak üzere 22 desenden oluşuyor, karo ve şerit ebatlarda üretiliyor. Kişi ve müşteriye özgü tasarım ve dekorasyonlar için renkleri ve desenleri karışık olarak kullanmak, farklı formatta ürünleri bir araya getirmek mümkün oluyor. Son dokunuşlar, geniş aksesuar seçenekleri ile gerçekleşiyor ve rampa, süpürgelik dönüş noktalarında mükemmel görünüm yakalanıyor. 0.55 mm aşınma tabakası ile, çok güçlü ve kalıcı bir ürün olan iD Inspiration Loose-Lay, yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için son derece uygundur. Tarkett'in benzersiz TopClean XP yüzey koruması ile güçlendirilmiş üst yapısı ile yoğun trafiğe karşı dayanımı artar, bakım maliyetlerini düşürür ve bakımı kolaylaştırır, ömür boyu cila ve fırçalama gerektirme, su ve deterjan ve kimyasal kullanımını azaltır. iD Inspiration Loose-lay %100 geri dönüşümlüdür ve çevre için önemli iki innovasyon içerir. Avrupa standartlarınca kabul edilenden 10 kat daha düşük VOC oranı ile en iyi iç mekan hava kalitesini sunar. Ftalat içermez.

 iD SQUARE : Ofis projelerinde verimliliği arttıran ve çalışanlar için yaratıcı, aktif ve iyi hissettiren ambianslar sunan, piyasadaki en geniş renk ve desen skalası. Renk kombinasyonları, zeminde işlevsel bölüm ve yönlendirmeler oluşturun. 50 x 50, 66 x 66 ve 25 x 100 cm'lik 3 farklı ürün ebatı ile daha modern ve estetik görünüm.