Tarkett Vinil Spor Zemin Kaplamaları

Eğitim yapıları ve kamusal çok amaçlı spor faaliyetleri için, performans yoğunluğuna göre farklı kalınlıklarda vinil spor çözümler. Performans ve kullanım amacına göre birçok farklı kullanım amacına hizmet eder.

 OMNİSPORTS PUREPLAY 9.4 MM : 9.4 mm kalınlıkta, 33 farklı renkte spor zemin malzemesi EN 14904 P2 standardına uygun (>35% Şok emme değeri). Extrem koruma, optimum güvenlik, konfor ve yoğun sportif performans. Greenlay yöntemi ile hızlı ve kolay uygulama. Tekerlekli mobilyaya uygun. TopCLean XP TM PUR ile güçlendirilmiş yüzey ile kolay bakım ve temizlik. Ftalat içermeyen ürün. Önerilen uygulama alanları: Okullar, yoğun sportif müsabaka alanları, voleybol, basketbol, handbol sahaları.

 OMNİSPORTS COMPACT 2MM : Mobilya izi ve çizilmeye karşı dirençli Tekerlekli eşyaların kolaylıkla dolaşımı Islak alanlarla doğrudan teması olmayan alanlar, koridorlar, fuayeler ve toplanma mekanarı için uygun çözüm.

 OMNİSPORTS SPEED 3.45MM : 3.45mm vinil spor zemin malzemesi. Yürüme konforu ve yüksek akustik değer. Zeminde daha iyi kavrama sağlatan, masa tenisi sporu için ideal yüzey kabartması (Kırmızı). Badminton federasyonu onaylı. Masa tenisi, squash, badminton, fitnes, boks sporları ve SPA'lar için ideal çözüm.

 OMNİSPORTS TRAİNİNG 5MM : 5mm vinil spor zemin malzemesi Daha fazla yürüme konforu ve akustik değer. Masa tenisi, sqaush, badminton, box, fitnes ve SPA uygulamaları için ideal.

 OMNİSPORTS REFERENCE 6.5MM : 6.5mm, köpük tabanlı vinil spor zemin malzemesi. EN 14904 standardı ile uyumlu. Optimum güvenlik, konfor ve hijyen. İlgili federasyonlar tarafından onaylanmış. GreenLay yöntemi ile daha hızlı uygulama. Futbol, handbol ve basketbol sahaları için ideal çözüm.

 OMNİSPORTS EXCEL 8.3MM : 8.3 mm, köpük tabanlı vinil spor zemin malzemesi. EN 14904 standardı ile uyumlu. Optimum güvenlik, konfor ve hijyen. İlgili federasyonlar tarafından onaylanmış. GreenLay yöntemi ile daha hızlı uygulama. Futbol, handbol ve basketbol sahaları için ideal çözüm.

 LİNOSPORT XF² : 3.2mm linolyum çözümü. Daha fazla kalıcılık, maliyet etkin temizlik ve bakım çözümleri. Daha mat ve doğal görünüm. Ömür boyu cila gerektirmeyen zemin malzemesi. EN 14904 standartlarıyla uyum için Lumaflex Duo alt zemin döşemesi.

 LİNOSPORT CLASSİC : 4mm kalınlığında, gerektiğinde sınırsız renovasyon olasılığı sunan saf linolyum. Yüzeyde net ve bütün bir görünüm için gerçek homojen yapı. Linofinish: Daha fazla dayanıklılık ve ışık mukavemeti için uygulama sonrası yerinde cila işlemi. EN 14904 standardına uyum için Lumaflex Duo alt zemin döşemesi.

 REFLEX M EVOLUTİON : 56mm kalınlığında ahşap spor malzemesi. Daha fzla enerji dönüşümü ve şok emme değeri için tek yönlü kiriş sistemi. Hızlı ve kolay uygulama. Çok amaçlı spor tesisleri, fitnes ve jimlastik alanları için ideal.

 MULTİFLEX M : 38mm çok katmanlı ahşap spor sistemi. Bir çok sportif aktiviteye uygun ahşap spor zemin çözümü. Daha iyi şok emme değeri ve dikey deformasyon için sürekli kiriş sistemi. Mükemmel adım konforu ve akustik performans. Tavsiye edilen uygulamalar: handbol, voleybol, basketbol, jimlastik.

 PROFLEX M : 88mm Çok katmanlı ahşap zemin çözümü. Mükemmel şok emme değeri ve top sekmesi için çift yönlü kiriş sistemi. Antreman ve trafik yoğunluğuna mükemmel dayanım, minimum sakatlanma riski. Önerilen uygulamalar: Yoğun ve profesyonel rekabet pistler, basketbol ve squash.

 SPORTABLE : 44mm multi-layers wood sports system. Superior performance up to professional levels. Overnight installation or removal thanks to its large and ligh-weight panels. Easy storage (32m² for a 800m² surface). Recommended applications: multi-purpose arenas, competition.

 LUMAFLEX DUO OMNİSPORTS COMPACT : 35mm Kompakt vinil yüzeyli kombine spor sistemleri. Spor performansları ve eğitim etkinlikleri için yüksek direnç ve dayanıklılık. Önerilen uygulamalar: Eğitim segmenti, kamusal spor alanları.

 LUMAFLEX DUO OMNİSPORTS REFERENCE : 39.5mm yastık vinil üst tabakalı kombine spor sistemi. Sürekli ve yüksek performans: istikrarlı kayma, şok emme değeri (%56)ve top hareketi. Atletler için optimum konfor ve güvenlik. Tavsiye edilen uygulamalar: handbol ve voleybol sahalar.

 LUMAFLEX DUO OMNİSPORTS TRAİNİNG : 38mm Yastık vinil üst tabakalı kombine spor sistemleri. Yüksek şok emme değerine sahip kombine spor sistemleri (52%). Önerilen uygulamalar: Üniversiteler, kamusal spor merkezleri.

 LUMAFLEX DUO OMNİSPORTS SPEED : 36.45 mm yastık vinil üst tabakalı kombine spor sistemi. Kombine spor performansı. Uygulama alanları: badminton ve masa tenisi.

 LUMAFLEX DUO LİNOSPORT XF² : 21.5mm Linolyum üst yüzeyli kombine spor sistemi.Çok amaçlı sportif faaliyetler ve antremanlar için uygun.Daha fazla kalıcılık için daha dayanıklı ürüni maliyet etkin. bakım ve temizlik avantajı. Kir ve leke yansıtmayan mat yüzey.Ömür boyu cila gerektirmeyen yüzey yapısı. Tavsiye edilen uygulamalar: Düşük yoğunlukta sportif faaliyetler. 1. X-treme xf² Yüzey koruması.2. Homojen tek katmanlı linolyum. 3. Keçe taban. 4. Lumaflex Duo (Hus kontrplak – 18 mm, panel ebatları: 2430 x 295 mm). 5. Tarfoam Poliüretan köpük. 6. Tarfilm Nem önleyici film.

 LUMAFLEX DUO LİNOSPORT CLASSİC : Linolyum üst katmanlı 22mm kombine spor sistemi.4 mm saf linolyum, gerekirse sonsuz yenileme imkânı sağlar. İyi bir yüzey bütünlüğü için doğal homojen yapı. Linofinish: yerinde eklenecek dirençli işlem. Önerilen uygulamalar: çok yönlü çoklu kullanım alanları.

 PROTECTİLES : Zemini sandalye ayağı ve ağır mobilyaların verebileceği zarara karşı koruma. ProtectTiles servis aracı (100 adet karo) ile kolay uygulama (1000 m2 yüzey, 1.5 saatten az sürede kaplama). Kolay bakım.

 TOUCHDOWN : Zemin malzemesini uygun olmayan ayakkabılar nedeniyle oluşabilecek çizilmelere karşı korur. Şantiyede devam eden çalışmalar sırasında zemin malzemesini korumak için kullanılabilir. Kolay uygulama. Çizilme ve aşınmaya karşı mükemmel dayanım.