Tarkett Wallgard Duvar Kaplamaları

Duvar koşulları ne olursa olsun, Wallgard duvar kaplamaları lekelere ve mekanik hasarlara, suya ve diğer sıvılara karşı yüksek koruma performansı sunar. Su geçirmez ve uzun ömürlü olan kaliteli homojen vinilin onarılması kolaydır ve duvarlar için mevcut düzenlemelerin tümünü karşılar. Tarkett’in en üstün kaliteli homojen vinil zemin kaplamalarıyla renk uyumlu olan Wallgard, genel tasarım kavramının bir parçası olarak kullanılabilir.

 PROTECTWALL 2.0 AND 2 CR (TEMİZ ODALAR) : ProtectWALL 2 CR, temiz odaların ihtiyaçlarına birebir uygun olarak tasarlanan, 2.00 mm kalınlığında yüksek performanslı eşsiz bir duvar kaplamasıdır. Darbe, çizik, aşınma veya lekelere karşı riski önlemek için tercih edilen ProtectWALL ise farklı desenlerde ve 1.50 ve 2.00 mm kalınlıkta mevcuttur. ProtectWALL, diğer Tarkett yer döşemeleriyle renk koordinasyonu sağlayarak komşu odalar ile renk uyumunu korur. Özellikle Tapiflex & Acczent Excellence, iQ Optima, iQ Granit ile yüksek renk uyumuna sahiptir. Tapiflex & Acczent EVOLUTION ve Islak hacim yer kaplamaları ile mükemmel uyumludur.

 PROTECTWALL 1,5 : ProtectWALL yüksek performanslı, 1,5 mm kalınlığında ve birçok desene sahip eşsiz bir vinil duvar kaplamasıdır. Özellikle darbe, çizik, aşınma veya lekelere karşı koruma amaçlı kullanıma uygundur. İstenirse 2mm kalınlık seçeneğine ilave olarak, tamamen temiz odaların ihtiyaçlarına uygun olarak kirlenmeye karşı özel kontrollü ProtectWALL (2CR) mevcuttur. ProtectWALL, Tarkett yer döşemeleriyle koordinasyon sağlayarak komşu odalar ile renk uyumunu korur. Özellikle Tapiflex & Acczent Excellence, iQ Optima, iQ Granit ile yüksek renk uyumuna sahiptir. Tapiflex & Acczent EVOLUTION ve Islak hacim yer kaplamaları ile mükemmel uyumluluk sağlar.

 WALLGARD : Homojen, yoğun trafiğe dayanımlı 13 yeni renkten oluşan Wallgard duvar kaplaması, PU-Shield yüzey koruması ile güçlendirilmiştir. Islak zeminlere uygun Wallgard, daha hijyenik ve temiz mekanlar için mükemmel bir duvar kaplama ürünüdür.Dikey veya yatay olarak döşenebilir. Renk uyumlu kaynak kordonları ile, sıcak kaynak işlemi uygulanabilir. En yoğun şartlarda bile, mekanik darbe ve çizilmelere, su ve diğer sıvılara karşı yüksek koruma sağlar. B s2 d0 yangın sınıfı ile, yangına karşı maksimum koruma sağlar. Wallgard, temiz oda ve ameliyathane gibi mekanlarda, güvenli, rahat bir kullanım sunar, 13 farklı renk seçeneği ile mekanlarda renk bütünlüğünü korur.